Sponsormogelijkheden - Sportclub Teuge

Sponsors

Sponsormogelijkheden

Binnen Sportclub Teuge zijn wij als sponsorcommissie constant bezig met het uitbreiden van het aantal sponsoren. Sponsoren zijn erg belangrijk voor het voortbestaan van  de Sportclub.

Graag zouden wij ook uw bedrijf willen toevoegen als sponsor van Sportclub Teuge. De sponsorcommissie heeft zich als doel gesteld de sponsoren waar voor hun geld te geven door hen actief binnen de club te promoten.

U kunt Sportclub Teuge op verschillende manieren een financiële steun in de rug geven:

  1. Banner op www.sp-teuge.nl € 200
  2. Club TV advertentie € 200
  3. Reclamebord (afm. 2,44m bij 0,608m.) langs het hoofdveld € 150 (excl. éénmalige aanmaakkosten van het bord)
  4. Combideal: Reclamebord & Club TV € 300
  5. Combideal: Advertentie clubblad & presentatiegids 1/4 a4 & Club TV € 275
  6. Wedstrijdbal thuiswedstrijd Sportclub Teuge 1 (1 wedstrijd) € 100
  7. 1/4 advertentie in het clublad & presentatiegids € 125
  8. 1/2 advertentie in het clublad & presentatiegids € 200
  9. Advertentie in het programmaboekje € 100
  10. Lid van de club van 50 € 50
  11. Een evenementsponsoring waaraan alleen uw naam gekoppeld is N.o.t.k.
  12. Een tenuesponsoring voor één van de (jeugd)teams. Neem hiervoor contact op met 1 van de leden van de sponsorcommissie. Wij kunnen een op maat gemaakte offerte verzorgen.
  13. Stille sponsor (n.o.t.k.)

Alle genoemde bedragen zijn per jaar & exclusief BTW.

 

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Sponsorcommissie van Sportclub Teuge, zie hieronder de contactgegevens:

Harrie Keizer
06-15117349
familiekeizer45@gmail.com

Hans Driessen
06-55285752
jtm.driessen@hetnet.nl

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!