Cookie beleid Sportclub Teuge

De website van Sportclub Teuge is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Sponsors

Mannen Zaal beker recreatie 3e ronde Groep 1 1

Team G P
1 Juliana '31 3 (zaal) 1 3
2 VIOD 1 (zaal) 1 3
3 SC Nowruz 3 (zaal) 1 3
4 DVC Dedemsvaart 2 (futsal) (zaal) 1 3
5 Heracles Almelo Futsal 7 (zaal) 1 3
6 SC Nowruz 5 (zaal) 1 3
7 Turkse Kracht 2 (zaal) 1 3
8 Excelsior '31 7 (zaal) 1 3
9 ZVV Twente 2 (zaal) 1 3
10 HHC Hardenberg 2 (zaal) 1 3
11 't Peeske 2 (zaal) 1 3
12 Excelsior '31 8 (zaal) 1 3
13 Gramsbergen 3 (zaal) 1 3
14 SML 1 (zaal) 1 3
15 ZVV Dynamo Lelystad 2 (zaal) 1 3
16 Heracles Almelo Futsal 9 (zaal) 1 3
17 Sportclub Bemmel Zaal 1 (zaal) 1 3
18 SV Putten 5 (zaal) 1 3
19 Union 1 (zaal) 1 3
20 Sportclub Olympic 3 (zaal) 1 3
21 Victoria Boys 1 (zaal) 1 3
22 ZVV Haantje 3 (zaal) 1 3
23 ZVV Haantje 2 (zaal) 1 3
24 Beuningse Boys 1 (zaal) 1 3
25 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 2 (zaal) 1 3
26 Futsal Anouel Zutphen 1 (zaal) 1 3
27 Colmschate '33 2 (zaal) 1 3
28 EZC '84 2 (zaal) 1 3
29 Turkse Kracht 3 (zaal) 1 3
30 Wilhelminaschool 1 (zaal) 1 3
31 Bergentheim 1 (zaal) 1 3
32 sc Genemuiden/ BONTHUIS VAARTJES MAKELAARS 1 (zaal) 1 3
33 sc Genemuiden/ KLB BEMAT 2 (zaal) 1 3
34 ‘t Harde / Mode- en Sporthuis Ten Cate 1 (zaal) 1 3
35 FC Jugador 3 (zaal) 1 3
36 Heracles Almelo Futsal 12 (zaal) 1 3
37 Orion 1 (zaal) 1 3
38 Turkse Kracht 4 (zaal) 1 3
39 csv Apeldoorn 4 (zaal) 1 3
40 SV Putten 2 (zaal) 1 3
41 Veensche Boys 8 (zaal) 1 3
42 Blauw Wit '66 2 (zaal) 1 1
43 SC Nowruz 9 (zaal) 1 1
44 De Gastronoom Arnhem 1 (zaal) 1 1
45 Jonge Kracht 1 (zaal) 1 1
46 DAVO 1 (zaal) 1 1
47 SC Nowruz 4 (zaal) 1 1
48 FC Jugador 2 (zaal) 1 1
49 ZVV Dynamo Lelystad 6 (zaal) 1 1
50 csv Apeldoorn 3 (zaal) 0 0
51 Exstudiantes Zwolle 1 (zaal) 1 0
52 ZVO/De Herberg 1 (zaal) 1 0
53 ZVV Sparta Nijkerk 2 (zaal) 1 0
54 Drienerlo 3 (zaal) 1 0
55 LZVV/MSML.NL 4 (zaal) 1 0
56 Morado CF 2 (zaal) 1 0
57 FC Bordkrijt 5 (zaal) 1 0
58 Walk Inn Boys 2 (zaal) 1 0
59 SP Teuge 1 (zaal) 1 0
60 FC RDC 3 (zaal) 1 0
61 Excelsior '31 5 (zaal) 1 0
62 Heracles Almelo Futsal 6 (zaal) 1 0
63 SV Putten 6 (zaal) 1 0
64 ZVH 1 (zaal) 1 0
65 ZVO/De Herberg 2 (zaal) 1 0
66 Quick 1888 2 (zaal) 1 0
67 AHB 2 (zaal) 1 0
68 csv Apeldoorn 5 (zaal) 1 0
69 Zavodo 76 2 (zaal) 1 0
70 ZVV Sparta Nijkerk 6 (zaal) 1 0
71 Blauw Wit 1 (zaal) 1 0
72 FC Gonemo 2 (zaal) 1 0
73 ZVV Beuningen 1 (zaal) 1 0
74 Hardenberg '85 2 (zaal) 1 0
75 Sportclub Olympic 9 (zaal) 1 0
76 Watergoor 1 (zaal) 1 0
77 HHC Hardenberg 9 (zaal) 1 0
78 Brakkenstein 2 (zaal) 1 0
79 FC Foppen 3 - EHD Automotive (zaal) 1 0
80 Gramsbergen 1 (zaal) 1 0
81 FC Dinxperlo 1 (zaal) 1 0
82 Heracles Almelo Futsal 14 (zaal) 1 0
83 EBZV '85 1 (zaal) 1 0
84 Victoria Boys 2 (zaal) 1 0
85 SC Nowruz 7 (zaal) 1 0
86 Heracles Almelo Futsal 4 (zaal) 1 0
87 Heracles Almelo Futsal 8 (zaal) 1 0
88 Voorwaarts V. 1 (zaal) 1 0
89 Turkse Kracht 5 (zaal) 1 0
90 Sportclub Olympic 13 (zaal) 1 0
91 FC Tinnegieter 5 (zaal) 1 0
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!