Sponsors

Programma beker- en oefenwedstrijden

22 augustus 2020 10:00


Hieronder het programma van beker- en oefenwedstrijden voor de komende periode. Pupillen t/m JO12 spelen geen bekerwedstrijden meer. Voor pupillen is er een nieuwe competitieopzet met een herindeling na 5 wedstrijden. Deze start op zaterdag 5 september.

dinsdag 8 september 2020
V 20:30 Groen Wit'62 Sp. Teuge
 
woensdag 9 september 2020
B 19:30 ZVV '56 JO17-1 Sp. Teuge JO17-1
V 18:45 Sp. Teuge JO12-1 ZVV '56 JO12-1
       
zaterdag 12 september 2020
B 14:30 ESC SP Teuge
B 12:30 Sp. Teuge 2 VVOG 2
B 14:30 Sp. Teuge 3 Kon. UD 2
B 14:45 Groen Wit'62 8 Sp. Teuge 4
B 15:00 Sp. Teuge 5 DAVO 2
B 14:30 Sp. Teuge JO19-1 Colmschate JO19-1
B 14:30 Voorwaarts T JO19-2 Sp. Teuge JO19-2
B 12:45 Activia JO17-1G Sp. Teuge JO17-1
B 11:30 Sp. Teuge JO17-2 Lettele JO17-1
B 12:30 Sp. Teuge JO17-3 Oene JO17-1
B 12:30 Epe JO15-1 Sp. Teuge JO15-1
B 11:00 Sp. Teuge JO15-2 Colmschate JO15-1
B 11:30 SEH JO15-2 Sp. Teuge JO15-3
B 11:00 Sp. Teuge JO13-1 Voorwaarts T JO13-1
B 10:00 Batavia '90 JO13-2 Sp. Teuge JO13-2
C 09:00 Sp. Teuge JO12-1 Rohda Raalte JO12-1
C 09:00 Sp. Teuge JO12-2 Apeldoornse Boys JO12-1
C 08:30 FC Zutphen JO12-4 Sp. Teuge JO12-3G
C 10:30 Diepenveen JO11-1G Sp. Teuge JO11-1
C 09:00 SP Teuge JO11-2G Activia JO11-1
C 08:45 KCVO JO11-2 SP Teuge JO11-3G
C 09:45 Sp. Teuge JO10-1 WSV JO10-1
C 09:45 Sp. Teuge JO10-2 WWNA JO10-1
C 09:00 Orderbos JO10-1G Sp. Teuge JO10-3
C 10:00 csv Apeldoorn JO9-2 Sp. Teuge JO9-1
C 10:30 DAVO JO9-2 Sp. Teuge JO9-2
C 08:45 Sp. Teuge JO8-1 AZC JO8-1
C 08:45 Sp. Teuge JO8-2 Apeldoornse Boys JO8-1
B 14:30 VIOS V. VR3 Sp. Teuge VR1
       
dinsdag 15 september 2020
V 18:45 WHC JO15-1 Sp. Teuge JO15-1
       
zaterdag 19 september 2020
C 15:00 SP Teuge ZZC '20
C 14:30 Excelsior'31 3 Sp. Teuge 2
C 15:00 Albatross 2 Sp. Teuge 3
C 14:30 Activia 3 Sp. Teuge 4
C 14:30 Sp. Teuge 5 CCW '16 3
C 14:30 Sp. Teuge JO19-1 WZC Wapenveld JO19-1
C 13:00 Eerbeekse Boys JO19-3 Sp. Teuge JO19-2
C 14:00 Sallandia JO17-1 Sp. Teuge JO17-1
C 12:30 Sp. Teuge JO17-2 Turkse Kracht JO17-1
C 12:30 Sp. Teuge JO17-3 Robur et Velocitas JO17-7
C 13:00 Rohda Raalte JO15-1G Sp. Teuge JO15-1
C 10:30 Beekbergen JO15-1 Sp. Teuge JO15-2
C 12:30 Sp. Teuge JO15-3 Beekbergen JO15-2
C 09:45 Sparta Nijkerk JO13-1 Sp. Teuge JO13-1
C 11:00 Sp. Teuge JO13-2 vv Dieren JO13-2
C 10:00 Markelo JO12-1 Sp. Teuge JO12-1
C 08:30 csv Apeldoorn JO12-3 Sp. Teuge JO12-2
C 09:00 Sp. Teuge JO12-3G SJO Oeken/Brummen JO12-2
C 09:00 Sp. Teuge JO11-1 ABS JO11-1
C 09:45 Sportclub Deventer JO11-3 SP Teuge JO11-2G
C 09:00 SP Teuge JO11-3G Vaassen JO11-2
C 08:30 VDZ JO10-2G Sp. Teuge JO10-1
C 09:45 Sp. Teuge JO10-2 Robur et Velocitas JO10-2
C 10:00 Robur et Velocitas JO10-3 Sp. Teuge JO10-3
C 08:45 Sp. Teuge JO9-1 Robur et Velocitas JO9-2
C 08:45 Sp. Teuge JO9-2G Terwolde JO9-1
C 08:30 Colmschate JO8-1 Sp. Teuge JO8-1
C 10:00 Beekbergen JO8-2 Sp. Teuge JO8-2
C 15:00 ST: HMC VR1 Sp. Teuge VR1

 

Aanvullingen en wijzigingen s.v.p. mailen naar rene.slijkhuis@planet.nl

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!